Zapraszamy na cykl szkoleń w Centrum Monitoringu i Ochrony Wód UG

Centrum Monitoringu i Ochrony Wód UG oraz Fundacja Rozwoju Uniwersytetu Gdańskiego rozumiejąc potrzebę nieustannego uzupełniania wiedzy nie tylko na poziomie naukowym ale również praktycznym, proponuje cykl szkoleń dla wszystkich zainteresowanych gospodarką wodną.

Zajęcia są prowadzone przez ekspertów, którzy mają doświadczenie praktyczne. Szkolenia odbywają się w formie skomasowanej (2-2,5 dnia), a małe grupy dają nieograniczone możliwości wymiany wiedzy.

Aktualnie proponujemy szkolenia nt. :

• Letnia szkoła fitobentosu okrzemkowego – 15-18 września 2024 r.
  • Letnia szkoła GIS – 22-25 września 2024 r.
  • Prawo Wodne w praktyce – zarządzanie wodą w mieście – 25-27 września 2024 r.
  • Ramienice – makrofity o szczególnym znaczeniu dla jakości wody i diagnozy stanu ekosystemów wodnych – 18-21 września 2024 r.

Miejscem szkoleń jest oddział terenowy Centrum Monitoringu i Ochrony Wód UG położony nad Jeziorem Raduńskim Górnym w Borucinie. Więcej informacji na temat proponowanych szkoleń znajduje się na stronie CMiOW (https://cmiow.ug.edu.pl/) w zakładce Kursy i szkolenia (Kursy i szkolenia I Centrum Monitoringu i Ochrony Wód Uniwersytetu Gdańskiego).

Jesteśmy przekonani, że taka forma szkolenia z udziałem najlepszych specjalistów pozwoli na uzupełnienie wiedzy teoretycznej i praktycznej.