Materiały edukacyjne dla nauczycieli pt. „Ptaki w mieście” – ciekawy pakiet do pobrania!

Drodzy Nauczyciele!

Szukacie pomysłów i materiałów, które pozwolą poszerzyć wiedzę przyrodniczą Waszych Uczniów? Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z materiałami edukacyjnymi pt. „Ptaki w mieście”

Ten wyjątkowy pakiet edukacyjny zawiera:

1) Skrypt „Adaptacje do sposobów odżywiania na przykładzie ptaków”, zawierający materiały edukacyjne wraz z kartami pracy i scenariuszem lekcji,

2) Broszurę „Jak mądrze dokarmiać ptaki”  wraz z kartą pracy i kolorowanką,

3) Skrypt „Obserwacje ornitologiczne”, zawierający materiały edukacyjne wraz z kartami pracy i scenariuszem lekcji.

Zapraszamy do pobierania materiałów!

Pakiet dostępny jest pod adresem https://stacjabiologiczna.ug.edu.pl/pl/oferta_dla_szkol–scenariusze_lekcji/

Pakiet materiałów edukacyjnych dla nauczycieli pt. „Ptaki w mieście” powstał dzięki współpracy Fundacji Rozwoju Uniwersytetu Gdańskiego oraz Stacji Biologicznej UG z Grupą LOTOS S.A. w ramach realizacji Programu społeczno-edukacyjnego „Kierunek Bałtyk”