NASZE SZKOLENIA PRZYGOTOWANE SĄ NA MIARĘ! EDUKACJA. ROZWÓJ. PASJA

Przeraża Cię autoprezentacja i wystąpienia publiczne? Nie wiesz, jak skutecznie budować komunikację w zespole? Nie potrafisz rozwiązywać konfliktów? Zastanawiasz się, czym naprawdę jest słuszna decyzja i co zrobić, żeby taka była? Jeśli wahasz się, czy to już mobbing czy może jednak nie? Zapraszamy do zapoznania się z ofertą kursów i szkoleń organizowanych przez Fundację Rozwoju Uniwersytetu Gdańskiego!!! Organizujemy profesjonalne i inspirujące szkolenia online, szkolenia stacjonarne oraz warsztaty. Naszych Trenerów – pracowników oraz współpracowników uczelni, zarówno teoretyków, jak i praktyków – cechuje umiejętność przekazywania bogatej wiedzy i wieloletnie doświadczenie zawodowe.Realizujemy plany szkoleniowe związane ze świadczeniem usług dla organów administracji publicznej, przedsiębiorców oraz osób fizycznych.

Nasze szkolenia:

• prowadzone w oparciu o program dopasowany do potrzeb oraz celów, jakie stawia przed pracownikami firma;

• uczestnikami mogą być pracownicy z jednej firmy, instytucji więc mają Państwo możliwość analizy wybranych, rzeczywistych przypadków z życia organizacji;

• szkolenia integrują ze sobą pracowników;

• szkolenia online z wykorzystaniem platformy MS TEAMS;

• ceny szkoleń ustalane są indywidualnie z Klientem.

Gwarantujemy wysoką efektywność i wyjątkowość szkoleń! Nie czekaj! Zapisz się już dziś!!!

Zapraszamy na stronę https://csk.ug.edu.pl/