Odwiedź stoisko Sklepiku UG, podczas dni otwartych Uniwersytetu Gdańskiego!

Poszukujesz produktów z logo Uniwersytetu Gdańskiego?

Fundacja Rozwoju Uniwersytetu Gdańskiego serdecznie zaprasza do odwiedzenia stoiska Sklepik UG podczas Dni Otwartych Uniwersytetu Gdańskiego, odbywających się w dniach 12 – 13 marca 2024 r. na Kampusie Oliwa!

więcej informacji o wydarzeniu pod linkiem: https://dniotwarte.ug.edu.pl/
______________________________________________________________

Po większy wybór odzieży i akcesoriów zapraszamy do stacjonarnego Sklepiku UG znajdującego się w budynku Biblioteki Głównej na terenie Kampusu Oliwa. Sklepik UG oferuje produkty z logotypem Uczelni.

W asortymencie znajdują się: odzież, artykuły konferencyjne, elektronika, kawa, herbata, świece, mydełka i wiele innych. W tym roku pojawiła się w sprzedaży również galanteria skórzana, krawaty oraz muchy z logo UG.

Jeżeli nie masz pomysłu na prezent, zapraszamy po zakup Vouchera!

Produkty prezentujemy na bieżąco na naszym profilu FB Sklepik UG – zapraszamy do zapoznania się z aktualną ofertą.

Sklepik UG
Biblioteka Główna UG, Gdańsk, Wita Stwosza 53