Podsumowanie 2022 r. w projekcie MATMANIACY

X edycja projektu MATMANIACY minęła pod znakiem rekordu frekwencji podczas zajęć realizowanych w czterech sopockich szkołach podstawowych.

Mieliśmy przyjemność gościć w: Szkole Podstawowej Nr 1 im. Armii Krajowej, Szkole Podstawowej z Oddziałami Sportowymi nr 7 im. Tadeusza Kościuszki, Szkole Podstawowej z Oddziałami Integracyjnymi nr 8 im. Jana Matejki oraz Szkole Podstawowej z Oddziałami Integracyjnymi Nr 9. Przeprowadziliśmy 36 zajęć matematycznych oraz 8 zajęć chemicznych dla łącznie 774 uczniów.

Najczęściej wybieranymi tematami zajęć matematycznych były: „Matematyczne przeprawy”, „Wstęga Mobiusa”, „Bryły platońskie i inne”, „Jak grać, żeby wygrać” oraz „Zasada szufladkowa Dirichleta”. Jeśli niniejsze tytuły wzbudziły Twoje zainteresowanie serdecznie zachęcamy do zapoznania się z opisem zajęć ujętym na liście tematów, która dostępna jest na podstronie projektu: https://frug.ug.edu.pl/pl/projekty/projekty-realizowane/matmaniacy-x-edycja/

Bardzo nas cieszy tegoroczna frekwencja i liczymy, że w przyszłym roku również będziemy mogli gościć w sopockich szkołach podstawowych!!! Dziękujemy naszym Prowadzącym za rewelacyjną pracę i zaangażowanie!!!

Projekt MATMANIACY realizujemy dzięki dofinansowaniu ze środków Miasta Sopotu.