Dzień Dziecka w Helu już za nami!

1 czerwca w fokarium Stacji Morskiej Uniwersytetu Gdańskiego świętowaliśmy Dzień Dziecka.

Na odwiedzających czekały zabawy i materiały edukacyjne m.in. puzzle z rybami, koło fortuny, ulotki, książeczki. Można było narysować lub pokolorować wybrane organizmy, odpowiedzieć na pytanie, rozwiązać rebus, wziąć udział w grze terenowej i otrzymać edukacyjny upominek.

Dziękujemy, że byliście z nami!

Stoisko edukacyjne organizowane było w ramach projektu „Wspólnie dla czystego Pomorza – kampania społeczna z zakresu edukacji ekologicznej” dofinansowanego ze środków Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Gdańsku.
Sponsorem działań Fundacji Rozwoju Uniwersytetu Gdańskiego na rzecz ochrony Morza Bałtyckiego jest Energa z Grupy ORLEN.