Piknik Klimat dla Nauki już za nami!!

Dziękujemy wszystkim odwiedzającym za tak liczny udział, Państwa ciekawość, zaangażowanie we wspólną naukę i zabawę.

Dziękujemy również za wspaniałą współpracę wszystkim osobom aranżującym i obsługującym piknikowe stoiska – za Wasze niesamowite pomysły i ich realizację.

Honorowy Patronat nad wydarzeniem objął Pan Prezydent Miasta Gdyni Wojciech Szczurek.

Piknik był finansowany z programu Społeczna odpowiedzialność nauki Ministra Edukacji i Nauki.

Realizatorem była Fundacja Rozwoju Uniwersytetu Gdańskiego a partnerem merytorycznym Uniwersytet Gdański.

Partnerem strategicznym Stoiska Stacji Morskiej Instytutu Oceanografii UG podczas pikniku Klimat dla Nauki, w ramach programu Kierunek Bałtyk był PKN Orlen.